Zgrupowanie kadry narodowej w lekkiej atletyce, Zakopane, 25.04-7.05.2023

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” informuje, że zgodnie z planem

organizuje zgrupowanie w składzie:

Kadra:

  1. Kownacki Radosław               fizjoterapeuta / kierownik zgrupowania
  2. Wałaszek Jarosław                 trener (od 28.04)

Zawodnicy:

  1. Derus Michał                          Start Tarnów (od 28.04)
  2. Mazur Joanna                        Start Tarnów
  3. Stawicki Michał                      Start Tarnów

Zakwaterowanie w COS Zakopane, Ul. Bronisława Czecha 1. Rozpoczęcie od obiadu 25.04.2023, zakończenie zgrupowania po śniadaniu 7.05.2023 r. Zawodnicy zobowiązani są do zabrania strojów sportowych, a także aktualnych badań lekarskich oraz przestrzegania obostrzeń sanitarnych narzuconych przez obiekt i przepisy prawa.

 Ze uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania.

Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie rozliczenia kosztów podróży (w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1km) lub biletów (PKP, PKS) lub faktur
w przypadku biletów elektronicznych.  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu
w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej w ciągu 14 dni od zakończenia zgrupowania na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”,
ul. Konwiktorska 9 lok.2, 00-216 Warszawa.

Koszty związane z  zgrupowaniem pokrywa Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom