Zgrupowanie kadry narodowej w narciarstwie alpejskim- Kabdalis (Szwecja) 04-20.11.2021

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”  organizuje wyjazd kadry narodowej na zgrupowanie w składzie:

Zawodnicy :

 1. Igor Sikorski                        Start Bielsko Biała
 2. Andrzej Szczęsny                Start Bielsko Biała
 3. Michał Gołaś                        Aktywni Bez Barier
 4. Kacper Walaś                      przewodnik

            Kadra szkoleniowa:

 1. Michał Kłusak                   trener kadry                            
 2. Mariusz Kłusak                  trener
 3. Maria Szymańska             fizjoterapeuta
 • Zakwaterowanie ekipy Kabdalis Skidliftar AB, Kabdalis, Box 4, Dojazd na miejsce zgrupowania zawodników i ekipy busem, wyjzd z Kościeliska.
 • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone),wystawionych do 14 dni od zakończenia zgrupowania, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży
  (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km) Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
 • Wyjazd na zgrupowanie dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr 2021/0011/0076/SubC/DSW z dnia 31.03.2021 r.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom