Złota Liga Narodów w piłce siatkowej na siedząco kobiet – Sempeter (Słowenia), 27-30.04.2023 r

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje wyjazd kadry narodowej w piłce siatkowej na siedząco kobiet, na zawody w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Adam MALIK                        – trener główny

2. Michał SKORUPA                – fizjoterapeuta

3. Anna MYSIAK                      – asystentka trenera

4. Magdalena WIŚNIEWSKA   – obsługa techniczna

Zawodniczki:

1. Ewa WOJCIECHOWICZ                  – Start Szczecin                      6. Edyta ABRAMSKA                          – Start Wrocław

2. Joanna ŚWIDERSKA                        – Start Szczecin                      7. Magdalena GŁOWIŃSKA                – Start Wrocław

3. Danuta BUJOK                                 – MKS ParaVolley Silesia     8. Anna DZIERŻA                                – Gwarek Wilków

4. Halina KUBICA                                – MKS ParaVolley Silesia     9. Katarzyna PRUSICKA                      – IKS Warsaw Wings           

5. Tatiana SADZA                                – MKS ParaVolley Silesia    

  • Zbiórka przed wylotem w dn. 27.04.2023 r. (czwartek) w Warszawie na Lotnisku Chopina o godz. 11:45
  • Planowany wylot powołanych zawodniczek i sztabu szkoleniowego nastąpi o godz. 14:45 (PLL LOT LO 617) lotem do Ljubljany (Słowenia).
  • Planowany powrót całej grupy do kraju (Warszawa) nastąpi w dniu 30.04.2023 (niedziela) o godz. 19:05 (PLL LOT LO 618).
  • Zawodniczki zobowiązane są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1 km. Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Wypełnione, wydrukowane i podpisane dokumenty należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy nr 2023/0036/0076/SubC/DSW z dnia 29.03.2023 r.

Otrzymują:

  • Start Szczecin, MKS ParaVolley Silesia, Start Wrocław, IKS Warsaw Wings, Gwarek Wilków

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom