12h Slalom Maraton Zakopane 2020 (zdjęcia)

12h Slalom Maraton Zakopane 2020

Andrzej Szczęsny Fot. Bartłomiej Zborowski (5)

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Narciarski maraton z Prezydentem RP i Paraolimpijczykami!

Tegoroczny „12h Slalom Maraton Zakopane 2020” wpisze się do historii jako ten, w którym po raz pierwszy w historii wzięli udział paraolimpijczycy – Andrzej Szczęsny i Łukasz Szeliga, Prezes Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”.

Kapitanem drużyny był Prezydent RP Andrzej Duda, który zainaugurował zawody i wraz z najlepszymi alpejczykami przejechał pierwsze kilometry.








































Podobne wpisy

3 listopada, 2020
Kapituła 2. Plebiscytu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego wybrała finałową 10-tkę nominowanych zawodników oraz finałowe 5-tki w kategoriach trener/trenerka, wydarzenie sportowe i organizacja sportowa roku. Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” jest w gronie nominowanych w kategorii: organizacja sportowa, a Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski w Krakowie mają szansę zdobyć Guttmana jako wydarzenie 2020 roku!