III Międzynarodowa Konferencja Naukowa i Szkoleniowa

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” zaprasza w dniach 9-11 maja do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Osoby z niepełnosprawnością w sporcie – Teoria i Praktyka”.

Do uczestnictwa w trzydniowej Konferencji serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów oraz wszystkie zainteresowane osoby tematyką sportu niepełnosprawnych. Szerokie grono międzynarodowych prelegentów pozwoli zapewnić horyzontalne spojrzenie na sport osób z niepełnosprawnościami, zarówno pod kątem teoretycznym jak i praktycznym. Gospodarzem Konferencji jest Airport Hotel Okęcie (ul. 17 Stycznia 24, 02-148 Warszawa). Koszty noclegu członków kadry narodowej oraz członków kadry współpracującej na czas Konferencji pokrywa PZSN „Start”. Pozostałe osoby proszone są o pokrycie kosztów konferencji we własnym zakresie. Mail kontaktowy: bartosz.sojka@pzsnstart.eu

Tegoroczna edycja Konferencji stanowi część obchodów 20-lecia istnienia Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego w strukturach międzynarodowych. Zachęcamy do pobrania programu Konferencji, który został opracowany przez Polski Komitet Paraolimpijski, Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” oraz Instytut Sportu-PIB.

Żywiąc nadzieję, że Konferencja spotka się z Państwa uznaniem i liczną obecnością zachęcamy także do wypełnienia ankiety projektu „Para Coach”, która posłuży do poprawy szkolenia trenerów w sporcie osób z niepełnosprawnościami. 

Do pobrania: