Wisła Kraków z Pucharem Polski w blind footballu (zdjęcia)

Wisła Kraków triumfowała w turnieju o Puchar Polski w blind footballu! Drugie miejsce zajął zespół Śląska Wrocław, a trzecie drużyna Fundacji Nie Widzę Przeszkód. Imprezę zorganizował w Krakowie Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START.

 

Fot. Adrian Stykowski / Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START

 

 

 

Podobne wpisy

28 lutego, 2020
Mówią o niej, że może być drugą Katarzyną Rogowiec. Młodziutka wychowanka klubu Start Białystok ma w sobie dużo pokory i chęci do treningów. Jak przyznaje olimpijka Ewelina Marcisz, która współpracuje z kadrą paraolimpijską, to zawodniczka, której nie brakuje zacięcia i woli walki. Z Eweliną Cybulską rozmawiała w czasie European Winter Para Sport - Poland 2020 Paulina Malinowska-Kowalczyk, rzeczniczka prasowa Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
7 października, 2018
W zakończonych 30 września, a rozgrywanych w Chorzowie, mistrzostwach Europy gr. B w goalballu, Polska zajęła 4. miejsce w turnieju mężczyzn, oraz 8. wśród kobiet.