26 listopada poznamy 20. Nominowanych zawodników w Plebiscycie!

26 listopada poznamy 20. Nominowanych zawodników w Plebiscycie na Sportowca z niepełnosprawnością Roku 2018! O godzinie 8:00 rozpoczniemy głosowanie, które potrwa do północy 5 grudnia. Triumfatora Plebiscytu ogłosimy na stronie PZSN “Start” 12 grudnia.


Głosowanie w Plebiscycie na Sportowca Roku 2018
pzsnstart.eu/plebiscyt


15 października rozpoczął się Plebiscyt na Sportowca Roku 2018, którego organizatorem jest Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”. Do 4 listopada na adres plebiscyt2018@pzsnstart.eu napływały zgłoszenia kandydatur. Lista kandydatur na Sportowca Roku 2018 została opublikowana 8 listopada.  W dniu 14  listopada Kapituła Plebiscytu wybrała z nadesłanych zgłoszeń 20. Nominowanych.

*26 listopada dodatkiem do Przeglądu Sportowego będzie specjalnie przygotowana Gazeta z sylwetkami 20. Nominowanych w Plebiscycie PZSN „Start” na Sportowca Roku 2018. W tym dniu o godzinie 8:00 rozpoczniemy głosowanie. Jego zakończenie przewidziane zostało na 5 grudnia.


Poznaj sylwetki 20. Nominowanych! 


PZSN „Start” sygnalizuje tym samym zmianę terminu rozpoczęcia głosowania (pierwotnie 28 listopada) i ogłoszenia Listy Nominowanych (pierwotnie 27 listopada). 

*W związku ze zmianą terminu publikacji 20. Nominowanych do tytułu Sportowca Roku 2018 w Przeglądzie Sportowym zgodnie z pkt 19 pod pkt. 2 Regulaminu informujemy, że nastąpiła zmiana terminu publikacji na stronie internetowej oraz profilu facebookowym PZSN „Start” Listy Nominowanych. (Pkt. 8, Etap II pod pkt. 2 regulaminu) oraz rozpoczęcia Etapu III (głosowania) na dzień 26 listopada 2018 r.

Lista kandydatur opublikowana 8 listopada:

  1. Emilia Babska (strzelectwo sportowe)
  2. Adrian Castro (szermierka na wózkach)
  3. Patryk Chojnowski (tenis stołowy)
  4. Krzysztof Ciuksza (lekkoatletyka)
  5. Jacek Czech (pływanie)
  6. Rafał Czuper (tenis stołowy)
  7. Oliwia Daroch (pływanie)
  8. Michał Derus (lekkoatletyka)
  9. Przemysław Drąg (pływanie)
  10. Michał Gadowski (wioślarstwo)
  11. Jacek Gaworski (szermierka na wózkach)
  12. Michał Golus (pływanie)
  13. Małgorzata Hałas-Koralewska (podnoszenie ciężarów)
  14. Igor Hrehorowicz (pływanie)
  15. Małgorzata Ignasiak (lekkoatletyka)
  16. Oliwia Jabłońska (pływanie)
  17. Alicja Jeronim (lekkoatletyka)
  18. Jarosław Kailing (wioślarstwo)
  19. Ireneusz Kapusta (łucznictwo)
  20. Paweł Karpiński (taniec na wózkach)
  21. Lucyna Kornobys (lekkoatletyka)
  22. Aleksander Kossakowski (lekkoatletyka) / przewodnik Krzysztof Wasilewski
  23. Michał Kotkowski (lekkoatletyka)
  24. Justyna Kozdryk (podnoszenie ciężarów)
  25. Karolina Kucharczyk (lekkoatletyka)
  26. Maciej Lepiato (lekkoatletyka)
  27. Bartosz Łastowski (ampfutbol)
  28. Jolanta Majka (wioślarstwo)
  29. Wojciech Makowski (pływanie)
  30. Mateusz Michalski (lekkoatletyka)
  31. Jakub Mirosław (lekkoatletyka)
  32. Bartłomiej Mróz (parabadminton)
  33. Barbara Niewiedział-Bieganowska (lekkoatletyka)
  34. Joanna Oleksiuk (lekkoatletyka)
  35. Milena Olszewska (łucznictwo)
  36. Natalia Partyka (tenis stołowy)
  37. Katarzyna Piekart (lekkoatletyka)
  38. Marta Piotrowska (lekkoatletyka)
  39. Paweł Piotrowski (lekkoatletyka)
  40. Iwona Podkościelna (kolarstwo tandemowe) / pilot Aleksandra Tecław
  41. Marcin Polak (kolarstwo tandemowe) / pilot Michał Ładosz
  42. Joanna Reda (taniec na wózkach)
  43. Igor Sikorski (narciarstwo alpejskie)
  44. Katarzyna Sobczak (kajakarstwo)
  45. Sławomir Szymański (podnoszenie ciężarów)
  46. Renata Śliwińska (lekkoatletyka)
  47. Mariusz Tomczyk (podnoszenie ciężarów)
  48. Anna Trener-Wierciak (lekkoatletyka)
  49. Bartosz Tyszkowski (lekkoatletyka)
  50. Mateusz Wawczak (rugby na wózkach / koszykówka na wózkach)
  51. Rafał Wilk (kolarstwo / handbike)
  52. Marzena Zięba (podnoszenie ciężarów)

Patronat honorowy 


Do pobrania:

Regulamin Plebiscytu na Sportowca Roku 2018

Formularz zgłoszenia kandydatury do konkursu PZSN Start na Sportowca Roku 2018

Wzory zgód i wzory obowiązków informacyjnych – udział w Plebiscycie na Sportowca Roku 2018

Lista kandydatur na Sportowca Roku 2018

Skład Kapituły Plebiscytu na Sportowca Roku 2018

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiększ
Kontrast